עלינו

ברוכים הבאים לחנות שלנו!

דוֹן קִישוּט

דוֹן קִישוּט היא חנות אינטרנטית לעיצוב אירועים, המנוהלת על-ידי אורלי וענג, אם ובת.

לאחר שנים רבות בתחום עיצוב האירועים, ומתוך היכרות עמוקה עם קהל הלקוחות שלנו, פיתחנו שיטה ייחודית, שתאפשר לכם לעצב את האירוע שלכם בקלות ותוך חיסכון בעלויות.

מי אנחנו?

אורלי– מעצבת ומפיקת אירועים בעלת ניסיון רב שנים. אחראית על החזון העיצובי, עיצוב וייצור המוצרים והייעוץ המקצועי למעוניינים בכך.

ענג– מהנדסת תעשייה וניהול, עם ניסיון עשיר בניהול פרויקטים וייעוץ ארגוני, אחראית על הצד התפעולי של החנות ועל שירות הלקוחות.

אנחנו כאן בשבילכם!

תוכלו לעקוב אחרינו בפייסבוק, בפינטרסט, באינסטגרם  ובבלוג שלנו כדי לקבל רעיונות כמקור השראה לעיצוב האירוע שלכם. אתם מוזמנים להתייעץ אתנו במייל או בטלפון. נשמח לענות על כל שאלה.

מה אנחנו עושים?

מניסיוננו ישנם שני מאפיינים עיקריים לאנשים המתכננים אירועים: רצון להגשים את כל החלומות וליצור אירוע מעוצב ומרשים, ומאידך חוסר זמן שמאפיין את החיים המודרניים. החנות שלנו עונה על שני המאפיינים הללו:

עיצוב בעידן של חוסר זמן

החנות שהקמנו זמינה עבורכם 24/7, ואתם תוכלו בזמן שנוח לכם, לתכנן ולהזמין את העיצוב המלא לאירוע שלכם. אין צורך בקביעת פגישות עם מעצבים, אינספור טלפונים, התכתבויות, או התרוצצות בין משתלות. עיצוב האירוע שלכם הוא "במרחק קליק אחד", בכל שעה שתרצו.

הגשמת חלומות עיצוביים

השיטה שלנו תאפשר לכם לעצב את האירוע שלכם, כפי שתמיד חלמתם –ובעצמכם! הקטלוג המקוון שלנו, כולל מגוון רחב של סידורי פרחים ואלמנטים עיצוביים, ובאמצעותו תוכלו לתכנן עיצוב בהתאמה אישית. בנוסף, ריכזנו למענכם את חמשת הכללים המנחים שלנו לעיצוב האירוע המושלם.

קנייה נעימה ולהתראות בשמחות!
אורלי וענג